Wczytuję dane...

Wózki i przyczepki dla zwierząt

Asortyment sklepu internetowego PET-PORT na bieżąco wzbogacany jest o wysokiej jakości przyczepki oraz wózki rowerowe dla psów. Dostępne tutaj modele świetnie sprawdzają się tak podczas spacerów, jak i jazdy. Praktyczna riksza została wyposażona w solidną, stalową ramę. To gwarantuje jej trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Tego typu produkty zaopatrzone są także w funkcjonalne uchwyty, które dobrze trzymają się w dłoniach. W zależności od okoliczności można je prowadzić ręcznie lub przyczepić do roweru. Przednie koła na ogół są bardzo zwrotne. Dzięki temu danym pojazdem można bez problemu manewrować, sprawnie omijając rozmaite przeszkody na drodze.

Funkcjonalne przyczepki rowerowe dla psów

Kupione w PET-PORT przyczepki rowerowe dla psów to funkcjonalne modele, które są w stanie spełnić wszelkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania opiekunów czworonogów. Tego rodzaju wózki często mają składaną konstrukcję. To sprawia, że zajmują niewiele miejsca przy przechowywaniu. Wyposażone w obrotowe złącza pojazdy są bezpieczne w użytkowaniu. W razie przewrócenia się roweru pozostają one w pozycji pionowej. Umieszczone na oponach odblaski gwarantują doskonałą widoczność przyczepy także po zapadnięciu zmroku oraz w trudnych warunkach pogodowych.

Riksza rowerowa idealna do transportu zwierząt

Nabyta w internetowym sklepie zoologicznym riksza rowerowa dla psa to bardzo przydatny element wyposażenia każdego opiekuna czworonogów. Większość dostępnych tutaj produktów stanowią zamknięte modele, zaopatrzone w siatkowe okna zlokalizowane po bokach oraz funkcjonalne wejścia z przodu i z tyłu. Znajdujące się w nich zwierzęta mają zagwarantowany stały dostęp do światła oraz świeżego powietrza. Nie mogą one jednak wyskoczyć z przyczepki w trakcie jazdy.

Wózek nadaje się do transportu psów i kotów oraz innych futrzaków. Nie można w nim przewozić dzieci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów