Wczytuję dane...

Transportery i klatki dla zwierząt

Internetowy sklep zoologiczny PET-PORT oferuje klientom wysokiej jakości torby i klatki do przewożenia psów, kotów i innych zwierząt w przystępnych cenach. Kupione tutaj modele umożliwiają trzymanie czworonogów w bezpiecznym i wygodnym zamknięciu przy jednoczesnym zapewnieniu im optymalnej widoczności i wentylacji. Mają one solidną, stalową konstrukcję, która wyróżnia się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażone w funkcjonalne drzwiczki produkty gwarantują łatwy dostęp do znajdującego się wewnątrz pupila. Niektóre klatki do transportu psów zaopatrzono także w praktyczne kółka, zapewniające danemu produktowi mobilność. Modele te na ogół są doskonale zabezpieczone przed przypadkowym przesuwaniem się. Do tego celu służy specjalna blokada.

Funkcjonalne transportery dla zwierząt

W PET-PORT można nabyć funkcjonalny transporter dla zwierząt idealnie dopasowany do potrzeb danego futrzaka. Tego typu modele doskonale łączą walory estetyczne oraz użytkowe. Dostępne są one w różnych kształtach oraz rozmiarach. Odpowiednio dobrany produkt zapewnia czworonogowi komfort i bezpieczeństwo podróży na najwyższym poziomie. Nie ogranicza on swobody wykonywanych przez zwierzę ruchów, zapewniając mu wygodne miejsce do snu oraz odpoczynku w czasie transportu. Wiklinowe artykuły, przypominające kształtem kosze, z reguły są wyposażone w komfortowy, dobrze trzymający się w dłoniach uchwyt.

Torby transportery dla kotów – zastosowanie

Należy mieć świadomość, że torba transporter dla kota świetnie sprawdza się nie tylko podczas wyjazdów. Można z niej z powodzeniem korzystać również w trakcie wizyty u weterynarza albo w salonie fryzjerskim dla zwierząt.

Przewożenie pupila nie musi być wcale dla niego stresujące. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie artykuły przeznaczone do transportowania czworonogów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów