Wczytuję dane...

Schodki i rampy dla zwierząt

W ofercie sklepu internetowego PET-PORT dostępne są tanie, składane schodki dla psa, które umożliwiają mniejszym zwierzętom swobodne wdrapanie się na ulubiony fotel lub kanapę albo na wejście do samochodu. Funkcjonalne modele zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są one wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Produkty te odznaczają się stosunkowo niewielką wagą. Dzięki temu można je bez trudu przenieść w dowolne miejsce w zależności od indywidualnych potrzeb. Powierzchnia stopni na ogół pokryta jest specjalną, antypoślizgową powłoką. To sprawia, że charakteryzują się one dobrą przyczepnością. Umieszczone na podłodze artykuły stoją stabilnie na miejscu i nie ulegają przypadkowemu przesunięciu. Sprzyja temu filcowa nakładka, którą z reguły obija się spodnią część nóżek.

Wygodne schodki dla psów

Kupione w PET-PORT schodki dla psa odznaczają się wygodą użytkowania oraz uniwersalnością zastosowania. Można je przystawić do dowolnego mebla (np. sofy, fotela czy krzesła). W ten sposób zaoszczędza się zwierzęciu wysiłku przy wdrapywaniu się na różne obiekty znajdujące się w domu. Tanie modele nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Zajmują one stosunkowo niewiele przestrzeni. Po zastosowaniu można je wygodnie złożyć oraz umieścić w przeznaczonym do tego miejscu.

Schodki dla psów do samochodu

W ofercie sklepu PET-PORT można także znaleźć praktyczne schodki dla psa do samochodu. Składane akcesoria doskonale sprawdzają się w przypadku starszych, obciążonych chorobami stawów czworonogów. Stosuje się je z powodzeniem do różnych pojazdów, np. SUV-ów, kamperów, minivanów itp. Przymocowane po bokach barierki zwiększają bezpieczeństwo użytkowania produktu. W zależności od wybranego modelu może on utrzymać ciężar od kilkunastu do kilkudziesięciu kilogramów.Sortuj według:
Wyświetl po produktów