Wczytuję dane...
O sklepie

Przyjacielu zwierząt, poznamy się?

O miejscu pracy mówimy: „nasze prywatne zoo”. To dlatego, że jesteśmy trochę szaleni, bo kochamy wszystkie osobniki. Koty, psy, myszy, a nawet zwierzęta egzotyczne. Nasza przestrzeń to właściwie sklep dla zwierząt. Pomimo tego, że to mała firma, ma wielkie serce.

Kochamy zwierzęta, bo w ich oczach widzimy własne odbicie. To one uczą nas słuchać i wzruszają. Są prawdziwymi kompanami na dobre i na złe. Nie potrafimy przejść obojętnie wobec cierpienia, jakie je dotyka, dlatego stworzyliśmy sklep, który całkowicie jest dedykowany ich potrzebom.

Co możesz u nas kupić?

Rybki i akwarium. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój pupil. Podstawą asortymentu jest karma. Twój kot lub pies muszą zdrowo się odżywiać, by cieszyć się dobrą kondycją. Tylko wtedy nie będziesz martwić się stanem ich zdrowia, a one radośnie będą dotrzymywać Ci kroku. Naszą ofertę tworzą liczne akcesoria dla zwierząt. Uwielbiamy, kiedy zwierzęta są szczęśliwe, dlatego sporo jest u nas produktów edukacyjnych i poprawiających humor pupila. Zabawki dla psa to naturalne gryzaki, piszczące piłki i sznurki. Zabawki dla kota udają mysz, są wędkami i tunelami. Czy wiesz, że zwierzęta też się śmieją? Ich radość wymalowana jest w oczach. Szczęście ma wymiar merdającego ogonka, pomruku kota i trzepotu skrzydeł.

Dlaczego zwierzęta są dla nas ważne?

Dzięki nim przechodzą wszystkie chandry. Ekscytujemy się, gdy zrobią coś nowego. Kiedy pomagamy zwierzakom, to rozwijamy w sobie empatię i czujemy, że robimy coś naprawdę ważnego. Kochamy też uszczęśliwiać ich właścicieli, kiedy kupują swoim pupilom coś nowego. Podobno jaki pan, taki pies, dlatego dbamy o to, by dostali u nas to, co jest potrzebne ich życiowym towarzyszom. Zwierzęta uzdrawiają duszę i kiedy one są szczęśliwe, my też. To, co jest dla nas najpiękniejsze w ich uczuciu, to ich wierność w przywiązaniu i bezwarunkowość w miłości. Kiedy przygarniesz cierpiącego zwierzaka i podarujesz mu nowe życie, pokocha Cię tak mocno, jak nikt na świecie. Wtedy Twoje życie zupełnie się zmieni……